22.12.2018 в 18:05 |

80 0


Якщо на Вашому веб ресурсі є матеріали еротичного характеру, то просування сайту за звичайним ключовим фразам буде не можливим. Тому, що пошукачем користуються люди різної вікової категорії, і щоб правильно розподілити інформацію, Ваш ресурс буде віднесений до категорії сайтів 18+.

За замовчуванням пошукова система «Яндекс» використовує помірний алгоритм, на якому відразу варто вікової фільтр. Пошуковик з легкістю визначає наявність «дорослого» контенту на сайтах, і відсіває їх. Модератори вручну перевіряють наявність на веб проекті заборонених матеріалів.

Так само Ваш проект може потрапити під фільтр за розміщення еротичної реклами. Якщо Ви вирішили розміщувати на своєму веб-ресурсі оголошення з тізерних сайтів, подбайте про те, щоб відфільтрувати ті оголошення, які порушують правила пошукової системи.

Як не потрапити під фільтр?

Обійти цей фільтр практично не можливо. Але зате ви можете дотримуватися всіх заходів обережності, щоб не потрапити в нього.

За чим, перш за все, потрібно стежити:

• слідкуйте за повідомленнями на форумі вашого веб-ресурсу;

• перегляньте параметри реклами, яка є на вашому сайті;

• переглянете тексти на сайті на наявність заборонених слів;

• переглянете зображення і відео файли.

Як вийти з-під фільтра?

Щоб вийти з-під фільтра потрібно прибрати весь «дорослий» контент зі всіх сторінок сайту. Це можуть бути і зображення і відео-файли. Зазвичай веб проект виводять з-під фільтра протягом 1-2 апдейтів.

Якщо все-таки ви вважаєте що вас несправедливо «оштрафували», то сміливо пишіть в підтримку «Яндекса». Вказуйте сторінки, які не індексуються, тим самим допомагаючи системі удосконалити свої алгоритми.