Останнє велике оновлення smash ultimate вже вийшло. І хоча головною особливістю оновлення є поява сори, шанувальники деяких інших ігор святкують дещо ще.

Думгай був доданий в гру у вигляді костюма mii-бійця. Це не те ж саме, що персонаж, який повністю дебютував smash, але це краще, ніж нічого. Це також означає, що гравці змогли оживити в грі деякі меми 18-місячної давності. У березні 2020 року в один день вийшли doom eternal і animal crossing: new horizons. Два справжніх претендента на звання гри року, тому ці дві гри, які є полярними протилежностями, нескінченно порівнювалися і протиставлялися в той час і в наступні тижні.

Найцікавіше, це створений фанатами роман між думгаєм і ізабель. Два дуже різних персонажа з абсолютно різних світів, пов’язаних датою виходу, але нездатних зустрітися. Що ж, завдяки smash ultimate тепер вони можуть. Фактично, тепер вони можуть бути разом назавжди. Гравці smash весело проводять час з ними з тих пір, як вийшло оновлення, ділячись скріншотами.

Найкраща реакція була від bethesda. Розробник doom опублікував скріншот, на якому двоє дивляться один одному в очі, підписавши його “нарешті разом”. Animal crossing ще не опублікував скріншот, на якому він відповідає на ці почуття, незважаючи на те, що його аккаунт в twitter буквально називався ізабель. Будемо сподіватися, що після всього цього ізабель не збирається розбити думгаю серце.