Dxo photolab — один з найвідоміших професійних інструментів обробки цифрового фото. Альтернативаadobe lightroom. Можна сміливо рекомендувати завантажити dxo photolab найширшої аудиторії фотолюбителів.

Dxo photolab допоможе зробити професійну обробку фотографії. Недесктруктивний движок обробки дозволяє працювати з raw багатьох камер, а також іншими форматами зображень. Технологія демозаїки і придушення шуму під ім’ям deepprime, є приводом для гордості розробників і славиться серед користувачів. Розробники особливо хвалять штучний інтелект, навчений на основі багатьох мільйонів фотографій, який здатний автоматично підбирати оптимальні настройки для оброблюваних зображень.

Dxo photolab славиться своїми унікальними алгоритмами обробки фото, які вдосконалювалися протягом багатьох років. Також деякі інструменти вважаються одними з кращих серед подібних — кілька розумних фільтрів, просунута функція усунення оптичних спотворень, потужний інструмент ретуші, інструмент підвищення чіткості і багато інших.

У dxo photolab відмінно настроюється інтерфейс, можливість ведення колекції, рейтинг, маса функцій, типу пакетного перейменування, історії, додавання водяних знаків, зміни форматів і т. Д.

Для завантаження доступна пробна версія dxo photolab. Повна версія поширюється тільки на комерційній основі і коштує від 100 €.