У dxomark протестували samsung galaxy a72 по частині автономності і зарядки. У той час як фахівців лабораторії вразило час автономної роботи смартфона, можливості його зарядки розчарували.

Акумулятор samsung galaxy a72 ємністю 5000 маг продемонстрував відмінну автономність у всіх сценаріях використання. Крім цього, в режимі очікування пристрій практично не сідає, на відміну від смартфонів свого класу oppo reno6 і xiaomi 11t, які за ніч втратили 2% і 1,67% заряду відповідно.

Також експерти з’ясували, що якщо використовувати гаджет по 2,5 години на день, то він пропрацює 102 години на одному заряді, в помірному режимі використання акб пристрою сяде через 69 годин, а в інтенсивному — через 41 годину. Таким чином, samsung galaxy a72 за своєю автономністю став лідером серед “однокласників” і зайняв восьме місце в загальному рейтингу dxomark.

А ось з зарядкою у смартфона справи йдуть набагато гірше. У той час як oppo reno6 і xiaomi 11t отримали зарядні пристрої потужністю понад 60 вт, samsung galaxy a72 дісталася 25-ватна зарядка, яка за 58 хвилин заряджає смартфон на 80%. Крім того, щоб поповнити заряд акумулятора від 80 до 100%, потрібно 31 хвилина, а конкурентам — не більше семи хвилин. Однак фахівці підкреслили, що у адаптера живлення galaxy a72 є вагомий плюс: він оптимізований для низького залишкового споживання енергії після досягнення повної зарядки, що позитивно впливає на життєвий цикл акб.

З урахуванням результатів тестування у всіх категоріях samsung galaxy a72 набрав 85 балів і посів 11-е місце у зведеному рейтингу dxomark.