Експерти лабораторії оцінили можливості зйомки фронтального модуля камери смартфона xiaomi 11t pro. Незважаючи на позиціонування моделі як гаджета середньої цінової категорії, фахівці високо оцінили його селфі-потенціал, порівнявши якість знімків з флагманським mi11.

Фронтальний 16-мегапіксельний датчик смартфона з апертурою f / 2.45 врізаний в 6,67-дюймовий amoled-дисплей. Згідно специфікації, при використанні фронтальної камери апарат здатний записувати відео в дозволі full hd на швидкості до 60 fps.

Практично у всіх умовах зйомки гаджет демонстрував правильну експозицію і широкий динамічний діапазон. Крім того, фронталка пристрою відзначилася точним і стабільним балансом білого. При яскравому освітленні, а також в приміщеннях смартфон добре справлявся із записом відео, забезпечуючи низький рівень цифрового шуму.

До недоліків селфі-камери xiaomi 11t pro експерти віднесли періодичну присутність артефактів, зрушення колірного відтінку і нестабільність текстури в деяких сценаріях роботи. Крім того, при груповій зйомці спостерігалася обмежена глибина різкості, а при появі цифрового шуму окремі пікселі помітно виділялися на загальному тлі. У мінуси також були записані якість розмиття фону і робота стабілізатора при зйомці висококонтрастних сцен.

У сумарному заліку гаджет набрав 91 бал, зрівнявшись з флагманським vivo x60 pro 5g і apple iphone 11. Експерти відзначили, що за якістю зйомки на фронтальну камеру смартфон практично не поступається більш дорогому xiaomi mi11.