Місце розташування дивних міток, отримання досягнення і скринь на острові ватацумі. Детальний гайд по головоломкам, що відкриває ачівку скарб морського пастуха в genshin impact.

З архіпелаг інадзума поповнився новими островами, що приховують безліч скарбів і таємниць. Однак до багатьох з них можна дістатися тільки після вирішення досить складних головоломок.

Досліджуючи світ, можна наштовхнутися на дивні мітки на скелях із зображенням маски самурая. Про те, що з ними робити і як отримати приховані нагороди, читайте в даному гайді.

Де знайти записку викрадачів скарбів

Ближче до краю острова можна знайти затишне місце серед скель, де викрадачі скарбів розбили свій табір.

На ящику лежить записка, після прочитання якої почнеться секретний квест. У аркуші завдань він відображатися не буде. Завдання гравця полягає в тому, щоб знайти 8 дивних міток, розташованих по всьому острову ватацумі.

Де знайти всі дивні мітки

Зображення намальовані на каменях. При наближенні до них паймон вимовить: “тут якась дивна мітка… Цікаво, хто її залишив?». Це означає, що точка активована, і можна рухатися далі.

Скористайтеся картою нижче, щоб не упустити жодної наскельної картинки.

Як отримати досягнення “скарб морського пастуха”

Коли всі зазначені точки на карті були відвідані, можна приступати до фінального етапу. Ідіть до наступного табору викрадачів скарбів(див. Карту).

Там стоятимуть кілька розбійників, з якими потрібно розібратися. Після закінчення бою розблокується багатий скриню. З нього випадуть цінні ресурси, а також лист риндзо.

У ньому пірат описує свою історію життя і каже, що сховав скарби для своєї команди. Повертайтеся в минулий табір, де прочитали першу записку. Тепер при наближенні до ящика, на якому вона лежала, буде доступно дію «копати».

Після активації дії клавішею f з’явиться дорогоцінний скриню. Досягнення “скарб морського пастуха” видається відразу після відкриття скрині.

Ви також можете відправитися на корабель сейраймару, щоб вирішити всі розміщені на ньому головоломки за допомогою нашого гайда. Там гравець знайде ще більше скринь з безкоштовними примогемами і іншу секретну ачівку.

Слідкуйте за гайдами по геншин імпакт, щоб без проблем знайти і інші секретні досягнення. При виникненні будь-яких складнощів пишіть в коментарях, щоб отримати допомогу автора та інших читачів.