Довгі роки фанати marvel чекали будь-яких новин про третю частину « вартових галактики ». Хоча до релізу картини джеймса ганна ще далеко, зйомки тріквела почнуться вже зовсім скоро, в цьому році.

Як вже повідомлялося раніше, очікується, що фільм стане завершенням трилогії для титульної команди. І хоча подробиці сюжету стрічки тримаються в строгому секреті, виконавці ролі мантіс і небули, пол клементьєфф і карен гіллан, заявляли, що плакали під час читання сценарію, а це вже говорить багато про що.

Це змусило багатьох фанатів припустити, що в третій частині ми побачимо якесь несамовите розвиток подій або смерть важливого персонажа-останнє особливо може стосуватися ракетного єнота або дракса. Тим не менш, режисер джеймс ганн тепер намагається применшити значення подібних розмов, як ви можете побачити нижче:

Or maybe they just got paper cuts. Https://t.co/2sypccl2wk

— james gunn (@jamesgunn) september 19, 2021

Здається, фінальна частина » вартових галактики ” від джеймса ганна буде дуже емоційною!

Або, можливо, вони просто порізалися папером.

Потім ганн також додав, що пол клементефф і карен гіллан могли плакати під час прочитання сценарію « вартових галактики. Частина 3 ” з тієї причини, що вони не отримали багато реплік:

I hope it’s not because they thought they had too few lines because honestly their roles are both pretty huge and it seems greedy.

— james gunn (@jamesgunn) september 19, 2021

Сподіваюся, це не тому, що вони думали, що у них занадто мало рядків, оскільки, чесно кажучи, у них досить великі ролі, і це звучить досить жадібно.

Хоча, очевидно, що ганн перебільшує в цих публікаціях, так само ясно, що він намагається утримати людей від спроб переосмислити сюжет на цій, все ще ранній стадії, на якій знаходиться фільм на даний момент. Принаймні, ми отримали натяк, що мантіс і небула відіграють важливу роль у сюжеті, і це може додати ще більше інтриги.

Очікується, що зйомки « вартових галактики. Частина 3 » стартують вже в листопаді цього року, і, ймовірно, саме в той час ми дізнаємося більше офіційних деталей картини, прем’єра якої намічена на 5 травня 2023 року.