Видавництво annapurna interactive і студія-розробник heart machine (hyper light drifter) оголосили про вимушене перенесення релізу свого пригодницького екшен-платформера solar ash на більш пізній термін.

Джерело зображень: heart machine

Нагадаємо, в рамках липневої онлайн-презентації annapurna interactive showcase було оголошено, що solar ash надійде в продаж 26 жовтня поточного року, проте вкластися у встановлені терміни авторам не вдалося.

Як стало відомо, реліз solar ash було вирішено перенести трохи більше ніж на місяць — прем’єра гри тепер запланована на 2 грудня поточного року. В якості причини розробники назвали брак часу.

We are delaying release of #solarash until december 2, 2021. Full statement here: pic.twitter.com/cfps5skbma

– heart machine official (@heartmachinehq) october 13, 2021

«ми хочемо, щоб solar ash сяяла, і потребуємо трохи більше часу для внесення останніх штрихів і виправлень. Попутно наша самовіддана команда справляється з глобальною пандемією”, – пояснили в heart machine.

Solar ash створюється для pc (epic games store), playstation 4 і playstation 5. За сюжетом головній героїні-біжить по безодні рей-потрібно відправитися в чорну діру ultravoid, щоб спробувати врятувати власний світ від поглинання.