Розробник chashu entertainment і видавництво freedom games оголосили про запуск свого проекту в steam через систему раннього доступу , в якому гра повинні пробути до 2023 року.

Sands of aura-фентезійна пригода у відкритому світі, оповитому тінню, світі під морем піску. Досліджуйте пісочні моря і відродіть в’яне світ в незабутньому souls-like подорожі з захоплюючим сюжетом.

жорстокий бог скинув руйнівний катаклізм на таламель, огорнувши його вічної ночі. Пісочний годинник часу був розбитий, і їх вміст поширився по світу, поховавши його під безмежним морем піску. Колись процвітаючий таламель став лише тінню своєї колишньої величі, а його жителі — бездушними і жорстокими, безсмертними і безстрашними воїнами смерті.але таламель ще можна врятувати. Століттями за його благополуччя билися ті небагато, хто зберіг розум. Ви-в їх числі.у день вашого посвячення в орден останніх лицарів, єдиних захисників людства, таламель знову приголомшує катастрофа. Псування від нічної чуми змінилася, і останній лицарі зараз потрібні цьому світу більше, ніж будь-коли.