Аналітичне агентство strategy analytics прогнозує триразове зростання поставок arm-чіпів, призначених для портативних комп’ютерів, і це з урахуванням того, що в попередньому році обсяги продажів даного виду продукції зросли в дев’ять разів.

Згідно з прогнозами експертів, як повідомляє інформаційне видання business wire, вже до кінця поточного року грошовий еквівалент поставок arm-процесорів складе 949 млн. Американських доларів. При цьому лідируючу позицію в галузі як і раніше займе американський виробник apple зі своїми чіпами m1, що має всі шанси в цьому році виручити за них майже мільярд доларів, що складе 79% від усієї світової виручки.

Друге місце в цьому негласному рейтингу дістанеться китайській компанії mediatek з її прогнозованою часткою в 18%, тоді як під номером три з 3% від світового ринку arm-процесорів розташується американська компанія qualcomm.

Повертаючись до теми зростання продажів чіпів для портативних комп’ютерів в кількісному вираженні, варто відзначити, що експерти strategy analytics прогнозують подальше збільшення попиту, який дозволить ще в цьому році підняти поставки більш ніж в два рази. Таким чином, поставки arm-процесорів досягнуть 10% в загальному обсязі реалізованих чіпів для ноутбуків.