У цьому випуску «вістей з притулку» ми поділимося з вами подробицями про сьомому сезоні fallout 76, який повинен початися одночасно з виходом оновлення «ніч молерота» — 8 грудня. ми розповімо вам про ігрове поле “помста зорбо”, деякі нові нагороди за рівні, а також нові радіопостановках за участю самого доктора зорбо. Ще ми склали новий календар спільноти, в якому ви знайдете дати проведення прийдешніх подій на вихідних і сезонних подій до березня 2022 року. Читайте далі, щоб дізнатися всі подробиці.

Зустрічайте сьомий сезон fallout 76 “помста зорбо”

У першому сезоні відважний капітан космос і злісний доктор зорбо виявилися втягнуті в міжзоряну «легендарну гонку» — змагання, яке доктор зорбо в кінцевому підсумку програв. Осміюється колегами, доктор з тих пір виношує підступні плани, прагнучи повернути собі титул імператора всесвіту і назавжди знищити свого заклятого ворога. У цьому сезоні вам належить допомогти зорбо зібрати команду з ретельно відібраних хитрих міжгалактичних створінь, що володіють особливими навичками. Підвищуючи свій рівень на новому ігровому полі “помста зорбо”, ви зможете відправитися на далекі планети, щоб завербувати там таких відомих лиходіїв, як метушня, осьмипіл і виючий злочинець. Разом вам належить зібрати найпотужнішу військову машину у всесвіті, яка принесе загибель капітану космосу… І всім, хто наважиться встати у вас на шляху.

Нове ігрове поле і нагороди

Як і в попередніх сезонах, на новому ігровому полі вас знову чекає 100 рівнів і безліч нагород, які ви зможете за ці рівні отримати. У число нагород входять тематичні забарвлення силової броні, види для зброї, костюми, нові предмети для c. A. M. P., різні види ігрової валюти, що витрачаються предмети, набори карт здібностей і багато іншого!

Погляньте, наприклад, на ігровий автомат «західна вірджинія» — цей предмет дозволить вам і гостям вашої c. A. M. P. Додати трохи дрібниці в кишеню. Якщо вам посміхнеться удача, і символи на барабанах вишикуються в потрібну комбінацію, ви отримаєте джекпот — 1000 кришок!

В рамках сьомого сезону в грі з’являться два нових союзника — ксерксо і кетрін. Ви зможете отримати до них доступ в ході своєї подорожі між зірок. Вони не будуть давати вам завдань, але зате зможуть доглянути за вашою c. A. M. P., поки ви мандруєте, продати дещо із зібраних предметів, поговорити з вами, коли ви вдома, і наділити вас позитивними ефектами.

ксерксо . Гуля в скафандрі можна зустріти не кожен день. Що ще більш дивно, ксерксо не тільки стверджує, що він не з нашої планети, але й називає себе уродженцем зебулонської імперії, яка намірилася захопити землю! можливо, він і справді прибув до нас з далекої галактики, а може, просто занадто довго дивився на зірки. Як би там не було, поговоривши з ним, ви зможете раз в день отримати позитивний ефект, тимчасово знижує вартість швидкого переміщення і збільшує вашу спритність.

кетрін . Дослідження далеких планет, викрадення інопланетянами, позаземне життя — ось лише мала частина з того, чим займається кетрін суон. Хоча за професією вона астроном, її більше захоплюють таємниці, що ховаються за межами нашої планети. Поговоривши з нею, ви зможете раз на день отримати позитивний ефект, тимчасово знижує вагу боєприпасів для енергетичної зброї і збільшує ваше сприйняття.

Отримайте нагороди шостого сезону

Наші пригоди з незламними в шостому сезоні добігають кінця. Не забудьте ще раз відвідати ігрове поле ” незламні проти осатанелих» і забрати всі нагороди за рівні, які могли залишитися незатребуваними. Доктор зорбо жадає втілити свій план помсти в життя і напевно накаже знищити всі неодержані нагороди з початком нового сезону — 8 грудня.

Календар спільноти на 7-й сезон

За вікном все холодніше, горілі вже почали шити святкові наряди, а у сантатрона вже перегріваються схеми від того, скільки подарунків йому ще належить загорнути. Свята і кінець року стрімко наближаються, проте до початку 2022 року в аппалачії буде ще сила — силенна всього цікавого-нудьгувати вам точно не доведеться. Обов’язково ознайомтеся з нашим новим календарем спільноти, щоб залишатися в курсі всіх ігрових подій на вихідних, прийдешніх сезонів, сезонних подій та іншого, що відбувається в аппалачії до березня 2022 року.