У число завдань з пошуку скарбів в far cry 6 входить квест»легенда про принцесу”. За виконання місій подібного типу можна отримати рідкісну зброю, спорядження, ресурси і досвід. Це керівництво допоможе розібратися з проходженням “легенда про принцесу” в far cry 6 .

  • регіон: мадругада
  • субрегіон: коста-дель-мар
  • як почати: прочитати записку зі схованки
  • нагорода: 150 одиниць досвіду, амулет “приманка” (bait)
  • інформація: ” ходять чутки, що в глибині блакитної діри можна знайти скарб. Треба перевірити”.

Знайти у відкритому світі стартову точку і прочитати записку.

Досліджуємо таємниці блакитної діри

Дані необхідно зістрибнути у воду в місці з великим скупченням флуоресцентних медуз і, пірнувши, зануритися до печери. Перевівши там дух і набравши повні легені повітря, доведеться знову лізти в воду.

Допливши до потрібної ділянки, рохасу необхідно трохи полазити по скелях. Орієнтир для наступного стрибка у воду – все ті ж медузи. Так, виринаючи за ковтком повітря і знову йдучи на дно, слід добиратися до мети.

Опинившись в останньому залі печери, пора озирнутися і, знайшовши потрібну точку, піднятися вище. Знаком, що пора зупинитися, буде скелет.

З цієї точки, за допомогою троса, необхідно піднятися вгору, де в прикрашеній квітами і обгородженої сіткою ніші данини чекає скриня зі скарбом. І скелет. Доведеться його засмутити і забрати вміст скрині собі.