Focus entertainment створила новий магазин, який буде пропонувати цифрову дистрибуцію так само, як steam. Новий магазин має свої власні акаунти користувачів і матиме продажу та безкоштовні ігри. Магазин focus entertainment store з відповідною назвою прагне створити платформу прямого розповсюдження ігор, зроблених французьким видавцем, і в даний час проводить святковий розпродаж.

З самого початку focus зміг підкреслити свої відносини з іншими розробниками, зробивши доступними для покупки гри від таких компаній, як dotemu і deck13. Також буде доступний ексклюзивний мерч з власних основних ігор focus, включаючи a plague tale: innocence і othercide. У деяких випадках також можна придбати фізичну і консольну версії ігор.

Директор з торгівлі та маркетингу focus entertainment трістан ховетт сказав наступне про нещодавно створеному магазині:

вперше в історії focus ми можемо об’єднати нашу спільноту захоплених гравців в рамках єдиної екосистеми і запропонувати їм персоналізовані пропозиції та послуги. Завдяки нашим офіційним перевагам магазину і членів, ми переслідуємо [наші] амбіції пропонувати індивідуальні, якісні послуги для наших гравців, а також диверсифікувати наші пропозиції за допомогою ряду товарів і ексклюзивних фізичних видань. Ми з нетерпінням чекаємо можливості вітати і взаємодіяти з нашими гравцями, що дозволить нам постійно просувати креативність і унікальність наших пропозицій.

Це нове починання від focus entertainment також супроводжується розпродажем, яка пропонує знижки на ключові ігри focus. Зацікавлені гравці можуть отримати ігри focus зі знижкою до 90%. Крім того, гравці, які зареєструються, отримають доступ до the surge як безкоштовний подарунок для реєстрації. Дана пропозиція буде доступна до 8 жовтня.