На ринку літаючих таксі з’явився ще один перспективний гравець — pantuo pantala. Китайська компанія показала свій варіант аеротаксі під назвою concept h, що пропонує високу швидкість за рахунок декількох рядів невеликих електричних двигунів, розташованих уздовж крил.

Обтічна форма з великим заднім крилом зігнутими вгору кінчиками додає аеродинамічності. Новий концепт можетнаклонять всі крила для вертикального зльоту. Це досягається за рахунок 22 пропелерів, що мають набагато більший розмір, ніж у існуючих аналогів.

Літальний апарат забезпечений кабинойвместимостью в 5 чоловік. Заявлена дальність польоту буде близько 250 кілометрів, а максимальна швидкість апарату може досягати 300 км/ч.

Pantuo pantala concept h може статьсерьезным конкурентом для одного з найбільш просунутих на даний момент проектовevtol в світі — німецького lilium jet. У останнього серйозні інвестиції і величезний штат співробітників, вотличие від китайської компанії. Однак китайська влада набагато більш лояльні клітинним випробуванням, ніж європейські, тому pantuo aviation буде прощедебютіровать саме на національному ринку.