у новій частині pathfinder: wrath of the righteous є безліч добре прописаних компаньйонів, з деякими з яких можна створити романтичний зв’язок. У цьому посібнику будуть перераховані всі соратники, з якими ви можете завести роман, а також кілька загальних порад щодо розвитку відносин в грі.

Основи і корисні поради

Система побудови відносин в pathfinder зроблена прямолінійно. Все що потрібно від гравця – це вибрати вподобаного персонажа, а потім при спілкуванні в діалогах клікати спеціальні варіанти, пов’язані з фліртом. Незважаючи на це, прописані любовні лінії добротно, тому вам буде цікаво заводити романи при проходженні.

Також необхідно враховувати деякі нюанси:

  • у супутників є переваги до статі протагоніста;
  • також вони можуть негативно поставитися до певних ваших дій, що може заблокувати подальший розвиток романтичних відносин.

Особисті квести і діалоги

Ключовим елементом при створенні романтичного зв’язку є відповіді в діалогах. При спілкуванні необхідно зосередитися на варіантах відповідним характеру співрозмовника , з яким хочете завести роман. Подібні розмови будуть з’являтися в міру проходження сюжету і під час виконання побічних квестів, при відвідуванні таборів і цитаделі, а також в ході випадкових подій.

Крім того, необхідно виконувати особисті завдання супутника , щоб просунути прогрес спілкування і більш детально розкрити особистість і лор компаньйона. У міру розвитку відносин, в діалогах будуть з’являтися ласкаві і кокетливі варіанти відповідей, тому не забувайте виконувати особисті квести вподобаних компаньйонів.

Супутники в pathfinder: wrath of the righteous

Персонажі, яких ви можете створити романтичний зв’язок перераховані нижче. Зверніть увагу, що не з усіма супутниками вийде завести відносини, а тільки з деякими з них, дотримуючись певних умов.

Ланн

Бажаний стать протагоніста: жіночий .

Ланн – монгрел. Він нащадок перших хрестоносців. Зустріти його можна на самому початку, в печерах під кенабресом , після чого він буде супроводжувати вас до закінчення гри. Характер його вельми саркастичний, тому він періодично буде коментувати ігрові події жартами. Однак через низьку тривалість життя його раси, ланна мало цікавлять любовні стосунки. Ви можете змінити його думку, здійснюючи хороші вчинки і регулярно спілкуючись з ним.

Вендуаг

Бажаний стать протагоніста: чоловічий і жіночий .

Вендуаг – смертельно небезпечна мисливиця, що належить до племені напівкровок. Вона покинула свій будинок, щоб подорожувати зі своїм новим командиром. Щоб сподобатися їй, необхідно здійснювати впевнені вчинки і всіляко проявляти силу.

Камелія

Бажаний стать протагоніста: чоловічий .

Камелія-це напівельфійка, яка має благородне походження, тому її характер витончений і зарозумілий. Також вона вельми скритна і вважає за краще триматися від усе подалі. Щоб побудувати романтичні відносини з камелією, проявляйте стриманість і постарайтеся побільше дізнатися про минуле дівчини, виконуючи її особистий квест.

Дейран

Бажаний стать протагоніста: чоловічий і жіночий .

Дейран – аазімар, який бачить світ як грандіозну шахову партію. Він походить зі знатного роду, тому його життя сповнене інтриг і сімейних таємниць. Дії молодого дворянина далеко не всі розуміють і оцінюють, тому багато хто ставиться до нього неоднозначно. Для створення романтичних відносин з дайраном, потрібно регулярно фліртувати з ним, а також в ході особистого особистого життя дізнатися правду про його жахливе минуле.

Арушалай

Бажаний стать протагоніста: чоловічий і жіночий .

Арушалай належить до раси суккубів. Хоч вона і є демоном, дівчина шукає спокуту, намагаючись принести користь оточуючим. Тому якщо хочете, щоб вона полюбила вашого персонажа, робіть хороші вчинки і ні в якому разі не вибирайте міфічний шлях демона.

Зосіель

Бажаний стать протагоніста: чоловічий .

Зосіель – відважна і добра людина, служитель богині краси. Він намагається нести світло в світ, допомагаючи людям і здійснюючи добрі вчинки. Якщо хочете побудувати відносини з даними супутником, необхідно відповідати його характеру, і намагатися уникати застосування агресії і насильства в квестових завданнях.

Королева голфрі

Бажаний стать протагоніста: чоловічий і жіночий .

Королева голфрі – єдиний персонаж, який не є супутником, з яким можна завести роман. Вона є сильним лідером, яка утримує мендев від розпаду протягом вже 100 років. Прожила вона так довго за рахунок чарівного еліксиру, який зупиняє старіння. За своє життя королева побачила безліч смертей і воїн, однак це не зломило її, і вона продовжує керувати армією хрестоносців, вселяючи в них силу і віру.

Необхідно регулярно відвідувати її по ходу проходження основної сюжетної лінії. Як тільки в діалогах з нею будуть з’являтися , натискайте саме на них.

Наприклад, у третьому розділі королева вручить вам кільце. На цю дію буде романтичний жарт.

Підсумок

Як бачите, компанія owlcat продовжує підтримувати прижилася в рольових іграх механіку побудови відносин з напарниками. Тому крім постійних боїв і дослідження світу, вам надається можливість трохи відпочити від них і мило поспілкуватися з улюбленим союзником.