Організатори ігрової виставки gamescom 2021 оголосили про те, що цифровий захід привернув 13 мільйонів глядачів. Вже другий рік виставка доступна тільки онлайн. Внаслідок цього вона була зосереджена на прямих трансляціях і активностях на сайті gamescom now.

Джерело: gamescom

Родзинкою шоу в цьому році була презентація трейлерів і анонсів gamescom 2021: opening night live, яку вів джефф кейлі (geoff keighley). Всього шоу подивилися 5,8 млн осіб, що на 30 з гаком відсотків більше в порівнянні з минулим роком (тоді пік склав 2 млн глядачів одночасно).

Організатори gamescom 2021 також виділили шоу awesome indies, яке привернуло 500 тис.глядачів у прямому ефірі — в два з гаком рази більше, ніж минулого року.

В цілому прямі трансляції gamescom 2021 дивилися 13 мільйонів чоловік, що на 30% більше, ніж у 2020 році.

Що стосується основних заходів, які проходили на сайті виставки, а також суміжних подій, то фестиваль gamescom steam залучив більше 1 мільйона відвідувачів, що на 43% більше, ніж рік тому.

Джерело: gamescom

15 тис. Осіб взяли участь в інтерактивному заході indie arena booth online з віртуальною виставкою. Спільнота gamescom пожертвувала майже €7000 програмі зі збору коштів на відновлення стійкого до зміни клімату лісу недалеко від німецького міста байройт.

Gamescom 2022 пройде в кельні з 24 по 28 серпня. Як повідомив співорганізатор фелікс фальк( felix falk), захід буде змішаним: повернеться фізичне шоу, яким славиться gamescom, а також успішні онлайн-елементи з ітерації цього року.