Поетапне проходження на місячне розраду в genshin impact 2.1. Допоможіть кухареві ресторану» народний вибір”, розшукайте скарби і переможете всіх супротивників на шляху ласощів.

Оновлення 2.1 в genshin impact буде рясніти святковими подіями, які пов’язані не тільки з фестивалем місячного полювання в лі юе, але і з днем народження гри (28 вересня 2021 року). Почнеться все з захоплюючої кулінарної історії, а потім гравцям доведеться шукати і битися – максимальна різноманітність активностей. Використовуйте даний гайд на місячне розраду в genshin impact 2.1, щоб отримати максимум нагород і досягнень.

Дати проведення івенту

У даної події досить складний розклад. Місячну втіху в геншин імпакт 2.1 поділили на дві частини:

 • частина i – з 27 вересня;
 • частина ii – з 1 листопада.

При цьому внутрішнє подія шлях ласощів буде відкриватися поступово:

 • гірська стежка – з 27 вересня;
 • стежка подихів – з 1 листопада;
 • стежка паморозі – з 5 листопада.

Перша частина почнеться автоматично, а до другої доступ отримають лише ті гравці, які виконають поставлені умови.

Додавайте сторінку в закладки, щоб не пропустити публікацію докладного гайда.

Умови участі

У місячне розраду потрапити зможуть гравці, які мають 28 ранг пригод (і вище). Також у них повинні бути пройдені:

 • завдання архонтів “том i. Глава iii: наближення нової зірки»;
 • завдання легенд” кухарський черпак. Глава i: кулінарний тур по мондштадту».

У процесі проходження першої частини івенту потрібно зібрати 1000 одиниць святкової спеки, щоб перейти на наступний етап.

Як грати в місячне розраду в genshin impact

Для початку i частини івенту виконайте завдання «тестовий запуск кухонної машини». Воно відразу ж принесе гравцеві:

 • камені витоку;
 • досвід героя;
 • мору;
 • нові рецепти в кулінарну книгу та інші нагороди.

Перейти до події «шукач місячного світла» можна після завершення i частини місячне розраду і проходження квесту «купа справ в місячне полювання». У кожній із зон пошуку знаходите скрині таємничої місяця і амулети місячного полювання, щоб заповнювати прогрес збору. Крім основних нагород за їх обмін можна буде отримати святкову спеку. Незібрані об’єкти можна щодня позначати у лінь ян в лі юе.

Шлях ласощів відкривається тим же способом. У міру зачистки маршрутів від монстрів слід підносити частування адептам, щоб отримати опіки шляху (спеціальний бафф, що полегшує бій).

Починається все з квесту ” раз-два-три-чотири-п’ять, що б мені тут замовити?». Відправляйтеся в ресторан» народний вибір”, щоб виконати дане стартове завдання. Ми пропонуємо вашій увазі докладний відеопроходження даного квесту.

Сказання місячного полювання

Перший квест стане частиною сказань, ще 4 місії відкриються в міру розвитку подій івенту, а також при накопиченні святкової спеки.

Виконувати квести можна паралельно з основними святковими подіями місячного полювання.

Шукач місячного світла

Під час свята місячного полювання гільдія шукачів пригод розміщує амулети місячного полювання і скрині таємничої місяця по всій континентальній частині тейвата. Зберіть коштовності і обміняйте їх на підготовлені нагороди. Для старту досить поговорити з лінь ян, а також використовувати наш гайд, щоб швидко знайти всі заховані скарби.

Шлях ласощів

Ця частина події також стає доступна після розмови з лінь ян. Досить пройти по всіх трьох маршрутах, знищуючи супротивників. В процесі можна робити підношення адептам, щоб отримувати опіки шляху (спеціальні баффи) і нагороди за піднесені страви.

Нагороди в місячне розраду

За проходження всіх випробувань і виконання завдань гравці отримають цінні нагороди. Мабуть, головним призом за проходження місячного розради в геншин імпакт стане дворучний меч-риба – благодатний владика вод з матеріалом для його піднесення до максимального рівня. Крім цієї зброї гравці отримають:

Ще більше донат-валюти можна зібрати, погасивпромокоди на примогеми в genshin impact, які ми регулярно додаємо на сайт.