Пристрасті навколо проблемних блоків живлення gp-p750gm і gp-p850gm від компанії gigabyte продовжують загострюватися, і виробник ризикує ще сильніше підмочити свою і без того постраждалу репутацію. За словами одного з користувачів форуму reddit, компанія відмовилася робити заміну його блоку живлення моделі gp-p750gm, хоча його серійний номер знаходиться серед підпадають під програму повернення, про яку gigabyte повідомила раніше.

Джерело зображення: gigabyte

Користувач з псевдонімом tinefol повідомив, що створив на офіційному форумі техпідтримки виробника заявку на повернення потенційно небезпечного блоку живлення моделі gp-p750gm згідно з програмою відкликання, про яку компанія вказала на своєму сайті в прес-релізі. Із заявою gigabyte також можна ознайомитися в одній з наших минулих новин. На запит представник техпідтримки компанії відповів наступне:

«цей прес-реліз актуальний тільки для моделей блоків живлення, випущених в рамках останніх партій”.

Користувач reddit зазначив на форумі, що в прес-релізі компанії не вказано, що під заміну підпадають тільки блоки живлення певних партій. У заяві йдеться лише про моделі, що мають серійні номери від sn20243g001301 до sn20453g025430. Його блок живлення має серійний номер sn20243g001306. Іншими словами, він підпадає під вимоги, озвучені виробником для заміни потенційно бракованого пристрою.

За словами іншого користувача в коментарях в гілці теми на форумі reddit, його знайомий також є власником однієї із зазначених проблемних моделей блоків живлення, і він також подавав запит в компанію, щоб провести заміну. Там відповіли, що під програму заміни потрапляють тільки блоки живлення, придбані в липні–серпні поточного року.

Gigabyte