Сьогодні general motors оголосила про відмову від особистої присутності на ces 2022, поповнивши вже досить значний список провідних компаній, які зробили подібну заяву через триваючу пандемії коронавірусу з поширенням штамів «дельта» і «омікрон».

Джерело зображення: gm / steve fecht

” ми вирішили перейти на повністю цифровий підхід до нашої активності на виставці ces 2022 в січні, – зазначено в заяві компанії. – ми як і раніше плануємо 5 січня поділитися важливими новинами нашої компанії, включаючи презентацію chevrolet silverado ev».

Як повідомляється, генеральний директор gm мері барра виступить перед учасниками виставки із запланованою доповіддю, але в режимі відеоконференції.

Gm – не перший представник автомобільної індустрії, який змінив свої плани щодо участі в ces 2022, але він є найбільшим. До цього з аналогічними заявами виступила waymo (холдинг alphabet), що спеціалізується на створенні систем автономного водіння, і intel, що володіє розробником системи допомоги водієві mobileye.

Серед тих, хто заявив про відмову, компанії google, lenovo, t-mobile, at&t, meta, amazon, twitter, tiktok, pinterest і casio, а також ряд відомих змі. Інші компанії, включаючи nvidia, з самого початку планували віртуальну присутність на ces 2022.