Google оголосила про значні інвестиції в плани розширення свого офісу в нью-йорку, при цьому компанія планує придбати офісну будівлю на манхеттені за 2,1 мільярда доларів. Новий кампус на терміналі сент-джонс на манхеттені, який зараз орендує пошуковий гігант, повинен відкритися в середині 2023 року. Він стане частиною нового кампусу компанії на гудзон-сквер площею 1,7 мільйона квадратних футів.

За даними the wall street journal, покупка терміналу сент-джонс, колишнього вантажного підприємства, являє собою найдорожчу продаж офісної будівлі в сша з моменту початку пандемії майже два роки тому. Будівля стане найбільшим офісом google за межами його головної штаб-квартири в каліфорнії.

Оскільки google реалізує опціон на покупку будівлі в першому кварталі 2022 року, воно додасться до величезних земельних ділянок і будівель на суму 55,9 мільярда доларів, які вже належать материнській компанії alphabet. Вищезгадана цифра включає придбання будівлі chelsea market за 2,4 мільярда доларів у 2018 році.

Завдяки своєму біофільному дизайну цей простір буде ” дуже стійким і адаптованим будівлею», що дозволить співробітникам більш тісно спілкуватися з природою. Популярна концепція дизайну буде включати в себе різні відкриті простори, а також возз’єднання району гудзон-сквер з прилеглої набережної.

«ми знаємо, що нашим співробітникам, щоб бути дійсно щасливими і продуктивними, необхідно співпрацювати. Через цю потребу у співпраці ми все більше і більше інвестуємо в офісні приміщення, – сказав вільям флойд, директор google з державної політики та справ уряду.

Очевидно, що через пандемію гібридні моделі роботи стали більш поширеними; компанії переоцінюють потребу в офісних приміщеннях, що призводить до того, що багато хто відмовляється від нерухомості на користь віддаленої роботи.

Сам google відкладає повне повернення в офіси до січня. Крім того, генеральний директор сундар пічаї раніше заявляв, що більшість співробітників проведуть близько трьох днів в офісі, а решта два дні – віддалено. Робоча культура в постпандемії google також передбачає, що 20% співробітників будуть постійно працювати з дому, що може призвести до скорочення заробітної плати для деяких .

Хоча віддалена робота може негативно позначитися на продуктивності та інноваціях, очевидно, що в міру просування вперед компанії будуть все частіше застосовувати гібридні робочі рішення; наприклад, microsoft дозволить більшості співробітників працювати з дому менше 50 відсотків на тиждень.