Техноблогер зак нельсон, відомий неординарними методами тестування гаджетів, придбав екземпляр нового флагмана google. Щоб оцінити здатність моделі pixel 6 pro витримувати різні види зовнішніх впливів, автор youtube-каналу jerryrigeverything піддав його ряду екстремальних випробувань.

За традицією, що склалася, насамперед «руйнівник смартфонів» почав дряпати дисплей пристрою. Подібно більшості сучасних моделей, флагман протримався без пошкоджень аж до застосування інструменту з індексом твердості 6 за шкалою мооса. Фронталка, також захищена склом gorilla glass victus, без проблем перенесла контакт з лезом канцелярського ножа, а бічні алюмінієві грані подряпалися їм порівняно легко.

Верхній торець гаджета виявилася повністю пластиковим: імовірно на такий крок виробник пішов для кращої роботи 5g-антени. Перейшовши до тильної панелі, нельсон зазначив, що скляне покриття має не тільки сама кришка, але і весь блок основної камери, включаючи led-спалах. При цьому з боків модуля все ж присутні пластикові вставки, які легко дряпаються.

Випробування дисплея вогнем запальнички закінчилося неоднозначно. Апарат продовжив працювати, проте велике кольорове пляма, що з’явилося в місці нагріву, не зникло навіть після охолодження. Нарешті, блогер спробував зігнути смартфон. Незважаючи на докладені ним зусилля, корпус обійшовся без будь-яких структурних пошкоджень. Резюмуючи експеримент, нельсон зазначив, що google pixel 6 володіє високою “живучістю” за мірками сучасних моделей.