У списку скарг користувачів на нові «пікселі» поповнення. Власники pixel 6 і pixel 6 pro повідомляють про погану роботу підекранного сканера відбитків пальців. При цьому в google запевняють, що ніякої проблеми насправді немає — все працює саме так, як замислювалося.

«мені дійсно подобається мій новий pixel 6, але сканер відбитків пальців псує все враження. Найчастіше мені доводиться доторкнутися до сенсора 6 або 7 разів, після чого мені потрібно ввести пін-код. Я вимагаю виправлення програмного забезпечення. В іншому випадку я буду змушений позбутися смартфона”, – звернувся до google користувач під ніком @iauxcom1.

У google вибачилися за подібні незручності, але заявили, що ніякої помилки тут немає. У відповіді говориться, що причина криється в поліпшених алгоритмах безпеки, використовуваних в pixel 6. Так, перевірка особистості користувача може займати більше часу або вимагати більш щільного прилягання пальця до сенсора.

Деякі користувачі в twitter і на reddit припускають, що причина може бути пов’язана з використанням оптичного сканера відбитків замість ультразвукового, встановленого в смартфонах samsung, але на противагу цій теорії є багато відповідей, що на пристроях oneplus та інших компаній оптичних сканери спрацьовують миттєво.

Раніше стало відомо, що зміна швидкості анімацій в налаштуваннях для розробників виводить з ладу сканер відбитків пальців. Крім того, pixel 6 pro не здатний заряджатися на заявленій потужності.