12.05.2018 в 13:03 |

4 0


Грошовий потік – річ, без якої будь-який житель планети швиденько схудне і опуститься на дно. В нашому світі, якщо до Вас не прибувають гроші, значить, Ви приречені на злиденне існування. Ну, раз Ви читаєте цю статтю, це означає, що не так вже все і погано — у Вас є Інтернет і комп’ютер. У гіршому випадку, Ви не читали б цього. Сьогодні ми будемо говорити про грошовий потік і бізнес в Інтернеті в цілому. І зараз, як не до речі, нам знадобиться пізнання Роберта Кійосакі. Я не буду Вам розповідати все з самого початку, викладу тільки основну суть. Хто не зрозуміє, що я маю на увазі, може прочитати його книжку «Квадрант грошового потоку».

Давайте поглянемо на цей квадрант з боку бізнесу в Інтернеті.

«Р» – це робота. В Інтернеті можна працювати і отримувати виключно голу зарплату. Все свій час Ви будете міняти на роботу (що є не самим розумним виходом).

Висіти все своє життя у статусі найманого працівника дуже складно і ризиковано (у будь-який момент Вас можуть звільнити, Ви можете зламати собі ногу і втратити роботу, Вас може наздогнати криза 2012 або в наступному році криза 2013 і потрапити під скорочення). Найматися на роботу можна по-різному, але частіше це обслуговування сайтів. Варто пам’ятати, що такий грошовий потік не принесе багато прибутку, до того ж він не постійний.

«З» — це більш просунуті користувачі Інтернету. Фактично вони являютсясобственниками своєї роботи. До цього типу належить невелика кількість інфобізнесменов, фрілансерів, а також невелика кількість блогерів. З одного боку, вони начебто працюють, але з іншого боку вони не працюють ні на кого. Але, все ж, як би ми не крутили, вони працюють, і затримуватися в такому квадранті було б не дуже розумно. Грошовий потік там є і він набагато краще, ніж в квадранті «Р», але також є нестабільним.

«Б» — це справжні бізнесмени. Серед них багато професіоналів і досвідчених блогерів і інфобізнесменов, що створюють цілі спеціальні системи для того, щоб забезпечити собі грошовий потік. Вже якраз на них працюють люди з квадранта «Р» і «С» . Як показує практика, їх шлях до 90% починається з квадранта «З».
Вони навчаються працювати з потоком людей, спрямовуючи їх на свої портали і переводячи їх в гроші.

«І» самий серйозний квадрант Інтернет бізнесу — це квадрант інвесторів. До цього квадранту відносяться люди, які знають, куди вкласти свої гроші, щоб отримати свій грошовий потік. Так, таких людей дуже мало, але потрібно прагнути потрапити саме в їх квадрат, так як це самий головний квадрант Інтернет бізнесу.