Хакери-одна з головних проблем онлайн-ігор, головний біль для рядових геймерів, які просто хочуть розслабитися після важкого робочого дня. Особливо сильно вони псують життя фанатам call of duty: ситуація виявилася настільки серйозною, що activision розробила ricochet — новий античит для call of duty: warzone і call of duty: vanguard. Здавалося б, пісенька шахраїв заспівана, але не тут-то було: кодери завдали удару у відповідь.

Як стало відомо, народні умільці вже отримали доступ до частини коду програми і почали активно в ній копатися. Експерти anti-cheat police department також підкреслили, що у хваленого драйвера слабкий захист: обійти її не складає труднощів. З чиєї вини сталася настільки серйозна (і іронічна) витік, поки невідомо.

Античит ricochet, нагадаємо, представили публіці позавчора. Activision сподівалася, що новинка буде знаходити (і карати) чітерів, чим допоможе убезпечити сервери call of duty. “серверні” функції програми обіцяли запустити до релізу vanguard, а новий pc-драйвер планували протестувати через warzone.