Happy не збирається кидати warcraft 3, але при цьому:

Азіатські турніри для happy не існують: по-перше, йому там не виплачують призові; по-друге, пінг.

Що стосується esl pro tour, то, не рахуючи dreamhack wc3 championship, імператор за рік заробив близько 25 000 $, з них більше 20 000 $ доводилося саме на турніри esl pro tour, і це “досить скромна для абсолютно домінуючого гравця в регіоні сума”. А тепер не буде і цього.

Стріми особливих доходів вже не приносять, хоча кілька років тому саме зі стрімів happy отримував у кілька разів більше, ніж з усіх призових за рік.

мотивації грати в wc3 без турнірів немає майже ніякої. Навіщо мені тренуватися або навіть просто грати багато? ну по парі годинок від сили через день-два можна пограти. Але це трата часу.

Happy

Планів переходити на age of empires iv і starcraft 2 у happy немає, так як обидві гри йому не подобаються.

я хотів про це написати ще після останнього онлайн-дрімхака. Просто не хотів сам собі псувати настрій. Моя перемога і” зайві ” 50000$ ніяк не ситуацію не вплинули. Та й не могли. Справа не тільки в грошах. Як і писав вище-якщо немає мотивації-навіщо мені грати багато?

Happy

Майбутнє у змагального варкрафта в європі дійсно вимальовується дуже похмуре. Точніше, поки що воно просто невизначене: незрозуміло, що буде далі, які будуть турніри (і чи будуть). Але навіть якщо з’являться якісь нові івенти, то навряд чи це буде щось порівнянне за рівнем з регіональним dreamhack-призовий фонд одного такого турніру становив 10 000 $, з яких 2 400 $ йшло переможцю.