У розпал аномально спекотного літа, яке в цьому році накрило росію, багато хто задумався про охолодження квартири. Але звичайний вентилятор не рятує в спеку, а кондиціонер коштує дорого і псує фасад будинку. На щастя, є цікавий проміжний варіант-розумний вентилятор від hiper. Розповідаємо, чим він цікавий.

Красивий і акуратний дизайн

Fan tower t1 відразу привертає зовнішнім виглядом. Це не класичний вентилятор з лопатями, а витягнута чорна вежа з гратчастою сіткою посередині. Такий гаджет легко впишеться в будь-який інтер’єр і не займе багато місця. Led-дисплей виводить актуальну інформацію: показує кімнатну температуру, відображає діючий режим обдування і потужність.

У моделі чотири робочих пресету: звичайний, змішаний, дитячий і для сну. У змішаному варіанті fan tower t1 кожні 15 секунд перемикає швидкість обдування. Дитячий пресет пропонує тригодинний таймер, 15-хвилинну зміну швидкості, а також змушує вентилятор обертатися на 70 градусів. Нарешті, в режимі сну апарат включається на повну потужність, але за півгодини поступово її знижує і відключається.

Окремо варто встановити таймер або активувати функцію обертання. В такому випадку fan tower t1 почне крутитися туди-сюди-зручно, якщо потрібно охолодити всю кімнату. Управляти новинкою можна з пульта або блоку управління.

Але набагато цікавіше контролювати fan tower t1 за допомогою голосових команд або мобільної утиліти.

Управління зі смартфона або голосом

Щоб підключити вентилятор до інтернету, треба поставити апарат туди, де є wi-fi. Потім завантажити на телефон додаток hiper iot з app store або google play. Далі зареєструватися і вибрати пошук пристроїв. Коли смартфон знайде вентилятор, доведеться ввести пароль від wi-fi. Готово! тепер можна рулити прохолодою зі свого мобільника.

Додаток дозволяє вмикати і вимикати вентилятор, задавати потрібний режим, регулювати силу обдування і налаштовувати таймер. Утиліта особливо виручає, коли повертаєшся з роботи додому. Скажімо, віддалено включаємо fan tower t1, а приходимо вже в прохолодну квартиру.

Що стосується голосових команд, тут ще цікавіше. Потрібно лише під’єднати вентилятор до розумного будинку, будь то внутрішня мережа hiper або екосистема «яндекса». Так, новинка розуміє розпорядження “аліси”. Голосом можна включати пристрій, міняти потужність обдування і так далі.

Як у роботі?

Голосові команди і смарт-технології-це добре, але чи справляється вентилятор з основним завданням? як з’ясувалося, наганяти прохолоду він вміє непогано. На максимальній потужності апарат охоплює велику кімнату площею 25 квадратних метрів. Добиває практично до кожного куточка. Коли вдома жарко, вентилятор охолодить приміщення за 20-30 хвилин. Шуму небагато – при мінімальному обдуві спокійно вдається спати в одній з fan tower t1 кімнаті.