Нараховано винагороду

Цей матеріал написаний відвідувачем сайту, і за нього нараховано винагороду.

У сучасному світі репутація відіграє вкрай важливу роль. Раніше інформація про недобросовісного продавця або майстра поширювалася в усному вигляді, так званим «сарафанним радіо». В епоху інтернету це явище перейшло в відгуки.

Кожен поважаючий себе мережевий магазин має можливість покупцям залишати відгуки про куплений товар. Це важливий параметр, який дає зворотний зв’язок між клієнтом, постачальником і виробником. Aliexpress-величезний майданчик, де також багато людей спочатку дивляться відгуки або рейтинг. чи можна довіряти ідеальному рейтингу і показником 4.9 з 5 зірок? якщо цікавить тематика або хочете щось там придбати-читайте відгуки задоволених клієнтів. Я зібрав кілька десятків.

На алі є зручна функція «доповнені відгуки» , але чомусь ця кнопка у мене не завжди доступна. Раніше була, зараз пропала. Від браузера і пристрою не залежить. Тому зберіг лише кілька прикладів того, що можуть приховувати за собою ідеальні відгуки задоволених клієнтів.

реклама

Негативні відгуки я навіть не читав, хоча їх теж є від 1 до 5%. Ще можливі відгук на 4 зірки, де є якісь дрібні недоліки або проблеми, з якими можна жити на 3 зірки. Це все нас не цікавить. тільки 5 зірок – тільки ідеально “задоволені” клієнти.

Дані відгуки були зібрані приблизно за 20 хвилин прочитання доповнених коментарів.

І це лише кілька товарів. При підвищеному бажанні можна скласти якусь статистику.

Цілком реально навести тисячі прикладів 5-зіркових відгуків, які доповнені негативного характеру коментарями в стилі “huananzhi згорів«,» не працює usb” і т.д, після декількох днів або місяців користування.

Врахуйте, це техніка, яка за ціною порівнянна з новими комплектуючими , якщо мова йде про материнські плати. Багато з цих відгуків поставлені до дорогих, флагманським рішенням huananzhi (до них дуже багато було коментарів, та інтерес до «vip» техніці завжди вище), які коштують майже 10 тисяч рублів.

Для деяких країн доведеться заплатити податок і доставку. Це вже рівень середнього сегмента amd b550, intel b560 або навіть ближче до найдешевших рішень z-чіпсета.

Гарантія на бренди є, але тільки в китаї. Кажуть, ви можете без проблем замінити материнку, якщо є жителем країни. Вартість пересилання і очікування 2+ місяці нівелюють цю перевагу для жителів інших держав.

Даний огляд був написаний після надихаючого розповіді про комплект на х79 платформі, який працював близько двох місяців . Користувач, природно залишив позитивний відгук в дусі: “все відмінно, потужний комплект, рекомендую! після fx просто звір. Турбобуст анлокнул, в іграх 200 + фпс. Температура 40 градусів. Доставка відмінна, брав і буду тут брати”.

Даний комплект був куплений жителем україни за 3000грн (близько 8000руб ). Після материнка пішла на аукціоні за 200 з гаком гривень ( 600руб ). Інші комплектуючі (процесор і пам’ять) також були продані і пішли служити на інший, більш вдалою китайської материнки вже іншого користувача.

Уважно читайте відгуки. Добре проаналізуйте продукт і оцініть всі ризики. Не поспішайте залишати свій відгук і завжди перевіряйте на наявність доповнених коментарів . Вони зазвичай несуть максимум корисної інформації і є найбільш достовірним джерелом реального користування.