23.10.2018 в 15:50 |

40 0


Крім assasin’s Creed або Call of Duty, які штампують примірники кожен рік, як на конвеєрі, є такі ігри продовження яких фанати чекають цілими роками. І я вирішила зібрати для вас ці ігри.

Bioshock 4

Багато хто погодяться з тим, що кінець третьої частини це і є початок всієї трилогії, а вся історія замикається в Bioshock Infinite. Як ми всі пам’ятаємо в цій частині помирає Елізабет.

Half-Life 3

Серед гравців існує думка, що компанія Valve не навчилася рахувати до трьох. Але, як натякнув Гейб, третя частина заморожена, поки студія з допомогою Доти не наб’є собі кишені. Вихід третьої частини був призначений на 2007 рік, але вимагає доробки щоб вона підходила під сучасні мірки відео-ігор. Але вже 2018 рік, а ми ще ніяк не дочекаємося, мабуть, самої очікуваної гри тисячоліття.

S. T. A. L. K. E. R. 2

Перша частина вийшла в далекому 2007 році, і студія GSC Game World радувала фанатів стабільністю виходу нових ігор. Але в 2011 році конвеєр дав збій. Вийде гра, сказати складно, адже реліз обіцяли ще в 2012 році. Але після появи Metro 2033, студія вирішила що є якась альтернатива і випускати нову частину S. T. A. L. K. E. R. поки не збираються. А фанати чекають…