Листопад 2021 року стане місяцем протистояння нових частин battlefield і call of duty. Але крім цих ігор нас очікують і інші, причому абсолютно різних жанрів. Однак ми поговоримо тільки про тих, в яких є багатокористувацький режим. Отже, давайте дізнаємося, у що будуть грати геймери всього світу в листопаді 2021 року.

Seven knights 2

У листопаді до глобального ринку добереться мобільна mmorpg з елементами колекціонування під назвою seven knights 2. Ще в кінці минулого року проект вийшов на території південної кореї, а тепер з’явиться і у нас, причому з перекладом на російську мову.

Seven knights 2 є сиквелом колись популярної рольової гри seven knights, яку завантажили понад 10 мільйонів чоловік. Дії нової частини розгортаються через 20 років, а сюжет подається за допомогою якісних катсцен. У грі ви можете колекціонувати різних персонажів і додавати в свою команду.

4 листопада відбудеться реліз мобільної mmorpg lineage w, спін-оффу найпершої частини. Правда, гра з’явиться не скрізь, а лише в північно-східній азії, південно-східній азії та близькому сході. Вихід в росії, європі, північній америці і південній америці очікується пізніше.

Lineage w — це нова mmorpg, розрахована на глобальний ринок. У майбутньому у гри буде єдиний сервер, що дозволяє грати разом користувачам з усього світу. Для цього розробники впровадять вбудований перекладач, що полегшує спілкування. Стилістично гра буде схожа на першу частину, але з більш сучасною графікою.

Call of duty: vanguard

Щороку виходить чергова частина серії call of duty, і в цей раз нас чекає call of duty: vanguard. Реліз відбудеться 5 листопада на pc, playstation 4, playstation 5, xbox one і xbox series x|s.

Події розгорнуться в часи другої світової війни, як і в минулій грі від sledgehammer, а дії будуть відбуватися на декількох театрах військових дій. Розробники обіцяють захоплюючу сюжетну кампанію, в якій представлені битви в безпрецедентно глобальному масштабі, а також розповідаються трагічні історії тих, хто переломив хід війни і назавжди змінив історію. Також буде присутній мультиплеер з новими і вже знайомими режимами.

Forza horizon 5

Одна з кращих серій аркадних автосимуляторів forza horizon отримає п’яту частину. Реліз forza horizon 5 відбудеться 9 листопада на pc, xbox one і xbox series x|s, причому гра відразу ж потрапляє в підписку xbox game pass.

Проект перенесе гравців в мексику, де їх чекають різноманітні локації, такі як піщані території, густі джунглі, загублені руїни і багато інших. Динамічні сезони стануть змінювати світ щотижня, додаючи пилові бурі, проливні тропічні шторми та інші погодні явища. Також обіцяють просунутий редактор, що дозволяє створювати власні траси.

Synthetik 2

Ізометричний шутер synthetik 2 вийде на пк в стадії раннього доступу 11 листопада. У цій грі ви зможете проходити різні рівні, битися з босами, а також відкривати зброю, предмети, перкі і поліпшення для персонажа. Доступний як одиночний режим, так і кооператив.

На етапі раннього доступу розробники планують додати третю велику ворожу фракцію, нові класи, елементи оточення і босів, а також розширити і вдосконалити існуючі системи на основі відгуків гравців. Крім того, заплановані нові класи. Крім цього, в грі з’явиться функція моддингу і підтримка майстерні steam.

Battlefield 2042

Після недавнього перенесення 19 листопада вийде багатокористувацький шутер від першої особи battlefield 2042. Гра буде доступна на пк і консолях поточного і минулого поколінь.

Battlefield 2042 присвячений конфлікту сша і росії, за сюжетом гри розгортається в недалекому майбутньому. Гра є виключно мультиплеєрною – з сімома великими картами на старті, що вміщають в себе до 128 осіб (або до 64 на старому поколінні консолей). Одним з нововведень стане система оперативників, що відрізняються унікальними особливостями.

Farming simulator 22

22 листопада користувачі пк і консолей двох поколінь зможуть відчути себе фермерами в farming simulator 22. Нова частина запропонує безліч видів фермерської діяльності, в тому числі землеробство, розведення тварин і лісівництво. Також в грі будуть постійно змінюватися сезони.

Farming simulator 22 включатиме 400 машин та інструментів від понад 100 справжніх сільськогосподарських марок для посадки та збору пшениці, кукурудзи, картоплі та бавовни. Якщо і цього здасться мало, то гравці зможуть самі створювати і завантажувати призначені для користувача модифікації з новим контентом і можливостями.

Final fantasy xiv: endwalker

Четверте велике розширення для mmorpg final fantasy xiv під назвою endwalker вийде 23 листопада на пк, playstation 4 і playstation 5.

Final fantasy xiv: endwalker завершить велику сюжетну лінію, розпочату ще в a realm reborn, а також додасть дві нові професії, такі як reaper і sage, чоловічу версію раси viera, нові локації і міста, нове підземелля та інше. Крім цього, максимальний рівень підвищиться з 80 до 90.

Propnight

 • дата виходу: 30 листопада
 • жанр: хоррор
 • платформи: pc, playstation 4, playstation 5
 • режими: pve, pvp
 • локалізація: відсутня
 • ціна:

Якщо ви втомилися від dead by daylight, але хочеться чогось схожого, то варто звернути увагу на propnight. Це асиметрична мультиплеєрна гра у форматі “4 проти 1”, в якій вижили намагаються втекти від вбивці. Загалом, правила дуже знайомі. Головна відмінність полягає в тому, що вижили можуть перетворюватися в будь-які предмети, щоб заплутати ворога.

Propnight розробляється студією fntastic – тієї самої, яка також працює над симулятором виживання the day before. Реліз на пк відбудеться 30 листопада 2021 року. Про вихід на консолях поки немає інформації.

Перейдемо до решти подій ігрової індустрії, які відбудуться в листопаді 2021 року:

 • наступне закрите бета-тестування симулятора виживання dysterra стартує на початку листопада.
 • у листопаді для російської версії mmorpg lost ark вийде оновлення з епохальним рейдом на владику белакіс.
 • закрите бета-тестування mmorpg lost ark в північній америці і європі пройде в листопаді.
 • для космічної mmo starbase в листопаді вийде оновлення з облогами станцій.
 • файтинг street fighter v отримає останнього іграбельного бійця на ім’я люк в листопаді.
 • 2 листопада перша частина зомбі-екшену dying light вийде на nintendo switch.
 • доповнення “мертві землі” для mmorpg the elder scrolls online вийде 1 листопада на pc і 16 листопада на консолях.
 • 5 листопада очікується letter from the producer live під номером 67, присвячений mmorpg final fantasy xiv.
 • у листопаді для пк-версії mmorpg bless unleashed вийде оновлення з функцією модифікатора складності підземелля, новим грейдом спорядження та іншим.
 • 6-7 листопада та 20-21 листопада пройдуть бета-вихідні симулятора виживання icarus.
 • 7 листопада вийде анімаційний серіал» аркейн ” по moba .
 • world war 3.