Tesla провела роботу над помилками і готує до випуску поліпшену бета-версію функції full self-driving (fsd). За словами ілона маска, оновлена система допомоги водієві стане набагато надійнішою і зуміє «вразити користувачів».

Глава компанії написав у twitter, що розширення програми буде поступовим, і тільки після підтвердження повної безпеки fsd. Раніше tesla визнала проблеми з попередньою тестовою збіркою системи допомоги у водінні після початку розслідування аварій за участю фірмових електрокарів національною адміністрацією безпеки дорожнього руху сша (nhtsa).

Розширений пакет програмного забезпечення з fsd, який дозволяє автоматично змінювати смугу руху на автомагістралях і їздити в межах міста, переміщаючись по складних перехрестях, пропонується власникам автомобілів tesla в якості опції за ціною $10 000, і все ще знаходиться в статусі бета-версії.

Наскільки досконально перероблена нова бета-версія fsd, поки невідомо. Однак, обіцяючи надати оновлений пакет для більшої кількості водіїв, ілон маск запевнив, що інженери компанії зробили все можливе для поліпшення його функціональності.