На вихідних завершилося відкрите бета-тестування battlefield 2042. У гравців залишилися змішані враження від проекту, причому весь негатив в основному був пов’язаний з технічною стороною: бета-версія кишіла багами і різними недоробками, безліч яких фанати серії навіть відобразили на відео і зробили добірку. Викликає дане відео не сміх, як повинно, а виключно смуток, і ось, схоже, інсайдерам стало відомо, в чому проблема.

Як з посиланням на джерела в dice повідомляє авторитетний інсайдер том хендерсон, який раніше публікував всі до єдиної збулися витоку щодо battlefield 2042, у нової гри серії спостерігаються серйозні проблеми з виробництвом.

Джерело повідомляє, що при створенні battlefield 2042 була одна глобальна проблема: відсутність залученості керівництва і, як наслідок, пуск все на самоплив і небажання слухати простих розробників і їх ідеї. Так народилася прохолодно зустрінута гравцями система фахівців, яку називають прямим запозиченням ідеї з оперативниками в call of duty. Як заявляє джерело хендерсона, керівництво поставило завдання випустити гру швидше, при цьому включивши в неї успішні елементи з інших франшиз, і не стурбувалося при цьому застосовністю таких елементів конкретно в battlefield. Багато рядові співробітники dice стурбовані ситуацією, що склалася і навіть переживають за свої робочі місця.

Окремо був відзначений статус бета-версії battlefield 2042. За словами керівництва dice, бета-збірці вже кілька місяців зроду, і в певний момент вона відокремилася від релізної збірки гри, забравши з собою всю увагу розробників. Як передає хендерсон, продовжуючи посилатися на своє джерело в студії, в реальності справа йде не так, а бета-збірка battlefield 2042 датована початком—серединою вересня. Тобто, від кошмару до релізу гру відокремлює всього пара місяців.

На поточний момент реліз battlefield 2042 запланований на 19 листопада на всіх актуальних платформах. Чи будуть додаткові переноси релізу-поживемо-побачимо.