Кілька днів тому в мережі з подачі змі з’явилася інформація про те, що нова mass effect повернеться до використання движка unreal engine. На тлі даних відомостей відомий журналіст venturebeat джефф грабб, інформація якого нехай і не завжди, але все ж регулярно підтверджується, повідомив, що зараз electronic arts і bioware продумують всі можливості для нової частини серії, і що активна розробка проекту почнеться тільки в 2023 році.

За відомостями грабба, розробники хочуть зробити з нової mass effect візуальну цукерку, і саме тому bioware і почала дивитися в бік unreal engine. Як вважає журналіст, до 2023 року, не кажучи вже про наступні роки, які займе завершення виробництва гри, застосовуваний зараз всюди у внутрішніх студіях electronic arts движок frostbite втратить актуальність і не буде відповідати вимогам часу.

Важливо пам’ятати, що крім нової mass effect в стінах bioware також працюють над новою dragon age. Обидва даних проекту офіційно анонсовані, але поки абсолютно без яких би то не було подробиць. По всій видимості, спочатку bioware має намір випустити нову dragon age, а потім перекинути сили на mass effect.