У цьому випуску інсайдів: процесори samsung отримають три графічних чіпа amd; apple розробляє новий тип акумуляторів для гнучких смартфонів; google натякнула на дату презентації pixel 6; продуктивність realme gt neo 2 виміряли в geekbench.

Процесори samsung отримають три графічних чіпа amd

За даними інсайдера fronttron, компанія буде застосовувати у своїй платформі exynos відразу три модифікації вбудованої графіки на архітектурі amd mrdna. Головною відмінністю між моделями gpu стане кількість ядер і тактова частота.

Згідно з джерелом, флагманські смартфони samsung galaxy s будуть комплектуватися 6-ядерними рішеннями, а для пристроїв середнього класу виробник буде використовувати 4 – і 2-ядерні варіанти. Гаджетам серії galaxy a приписується бюджетний exynos з тактовою частотою 1,0 ггц і ядрами cortex-a78. Дата релізу нових процесорів бренду поки невідома.

У черговому патенті apple описується схема конструкції акб, яку можна використовувати в смартфонах зі складною конструкцією. Замість двох окремих батарей, з’єднаних шлейфом, компанія має намір використовувати одну з гнучкою перемичкою між осередками.

На думку вендора, такий елемент живлення дозволить збільшити автономність складного пристрою при збереженні компактних габаритів в порівнянні з існуючими рішеннями. У документі також наголошується, що новий тип акумуляторів можна буде використовувати не тільки в смартфонах, але і в іншій електроніці — наприклад, ноутбуках.

Google натякнула на дату презентації pixel 6

Публікуючи чергову порцію рекламних матеріалів, присвячених флагманським смартфонам pixel 6 і 6 pro, на одному з віджетів годин, розміщених на зображенні, google вказала дату — 19 жовтня. Ймовірно, саме в цей день відбудеться презентація новинок. Також є припущення, що в продаж обидві моделі надійдуть 28 жовтня.

Раніше бренд вже розповів про ключові особливості апаратів і навіть продемонстрував їх у рекламному ролику. Проте дата презентації і вартість» пікселів ” шостого покоління офіційно як і раніше не оголошені.

На сайті бенчмарка з’явилися перші результати тестування підготовлюваного до релізу новинки бренду. Судячи з опублікованих даних, гаджет буде побудований на базі платформи snapdragon 870, і отримає 12 гб оперативної пам’яті в одній з конфігурацій.

В ході випробувань смартфон набрав 12 690 і 4678 балів в одно – і багатоядерній дисципліні. З минулих інсайдерських звітів відомо, що gt neo 2 буде оснащений 6,62-дюймовим дисплеєм з частотою оновлення 120 гц. Пристрою приписують акумулятор ємністю 5000 маг з підтримкою швидкої 65-ватної зарядки і потрійну камеру з датчиками на 64, 8 і 2 мп.