У новому випуску інсайдів: redmi розробляє власну версію прошивки miui; електрокар foxconn засвітився на шпигунських фотографіях; названа дата презентації телевізорів redmi tv x 2022; операційка google fuchsia os буде доступна на більшій кількості пристроїв.

Redmi розробляє власну версію прошивки miui

За даними авторитетного мережевого інформатора digital chat station, найближчим часом бренд redmi випустить модифіковану версію програмної оболонки для фірмових пристроїв. Функціонально вона практично не буде відрізнятися від рішення xiaomi, але отримає більш індивідуальний дизайн інтерфейсу і нові анімації. Це, як стверджує інсайдер, дозволить виробнику підкреслити оригінальність своїх гаджетів.

Очікується, що кастомізована прошивка буде побудована на базі miui 13, реліз якої відбудеться в наступному році. На жаль, будь-які подробиці про її особливості поки невідомі.

Електрокар foxconn засвітився на шпигунських фотографіях

Компанія foxconn, яка відома як один з головних збирачів продукції apple, планує вийти на ринок автомобілів з електродвигуном під власним брендом. Завдяки інсайдерам в мережі з’явилися кілька фотографій майбутньої новинки. Його технічні характеристики не розкриваються, зате відома можлива дата презентації – 18 жовтня.

Судячи зі знімків, первістком foxconn в транспортній індустрії стане кросовер. За попередньою інформацією, масове виробництво фірмових автомобілів має стартувати в таїланді і сша в 2023 році.

Названа дата презентації телевізорів redmi tv x 2022

У мережі з’явилися тизери, присвячені готуються до випуску телевізорів бренду. Лінійка redmi smart tv x 2020 буде представлена вже 20 жовтня. Серед особливостей новинок відзначаються флагманська начинка і тонкі рамки по периметру дисплея. Очікується, що компанія представить відразу кілька моделей з різними діагоналями і роздільною здатністю 4k.

Технічні характеристики новинок не повідомляються. Для порівняння, серія redmi smart tv x 2020 була представлена моделями з 50-, 55 – і 65-дюймовими матрицями, а також підтримкою технологій dts virtual x, dolby audio, dolby vision, hdr10+ і memc.

Судячи з нових вакансій, розміщених на сайті google, компанія планує розширити спектр пристроїв, на яких буде працювати операційна система fuchsia os, що дебютувала раніше в цьому році. Компанія відзначає, що планує забезпечити сумісність ос з великою кількістю нових гаджетів різних форм-факторів.

Зараз fuchsia os працює на розумних дисплеях nest hub. Паралельно google проводить адаптацію ос під моделі nest hub max і nest hub другого покоління. Докладний список пристроїв, на яких в подальшому буде розгорнута прошивка, не повідомляється.