Отримали право розповідати про результати своїх експериментів з процесорами intel сімейства alder lake-s ентузіасти негайно скористалися відповідною можливістю, щоб обрушити на базу даних hwbot щільний потік нових рекордів. Не став винятком і південнокорейський оверклокер safedisk, який приділив увагу не тільки старшій моделі сімейства, але і «міцному середнячку» intel core i5-12600kf.

джерело зображення: hwbot, safedisk

Цей процесор оснащений шістьма продуктивними ядрами серії p і чотирма економічними ядрами серії e, що дозволяє йому формально брати участь в порівнянні як з десятиядерними, так і з шестиядерними процесорами в класифікації hwbot. Наприклад, в тесті cinebench r20 на частоті 6661 мгц він показав кращий результат в 10 100 балів саме серед десятіядерних моделей.

джерело зображення: hwbot, safedisk

При цьому в родинному тесті cinebench r15 процесор став кращим вже серед шестиядерних моделей, показавши результат в 3027 балів на частоті 6.7 ггц. Аналогічна кількість ядер враховувалася і в тесті geekbench3 multi core, де процесор досяг частоти 6732 мгц і набрав 61 754 бали.