Сьогодні компанія apple приступила до поширення ios 15 і ipados 15, які найближчим часом стануть доступні власникам сумісних iphone і ipad. Разом з цим користувачі отримають доступ до різних нововведень, в тому числі що стосуються контролю за здоров’ям. Йдеться про можливість передавати дані з програми “здоров’я” безпосередньо лікуючим лікарям через електронні медичні карти.

Зображення: sean gallup / getty images

Згідно з наявними даними, на початковому етапі впровадження цієї функції можливість передачі даних лікарям буде підтримуватися тільки в сша, причому скористатися нею зможуть клієнти шести компаній, що займаються веденням електронних медичних карт. Люди, які будуть використовувати дану опцію, зможуть передавати своєму лікарю різні дані, в тому числі про частоту серцевих скорочень і час, витрачений на виконання фізичних вправ. Передача інформації з програми “здоров’я” допоможе лікарям уважніше стежити за показниками, що мають відношення до здоров’я пацієнта, без необхідності проведення очних прийомів.

Джерело говорить, що на початковому етапі компанії, що займаються веденням електронних медичних карт, будуть поступово вводити підтримку нової опції ios 15. Згодом вона буде поширена на всі медичні установи, які працюють з електронними картами пацієнтів. Що стосується поширення функції передачі медичних даних через додаток «здоров’я» безпосередньо лікарям за межами сша, то будь-які терміни ще не були озвучені.