Незабаром після анонса новинка apple потрапила в руки техноблогера зака нельсона, відомого своїми методами перевірки гаджетів на «живучість». В ході тестування він з’ясував, наскільки легко дряпається екран смартфона, як він переносить вплив вогню, і чи складно зламати флагманський апарат голими руками.

Насамперед нельсон з’ясував, що захисне скло смартфона починається дряпатися при впливі абразиву з твердістю 6 одиниць за шкалою мооса. При цьому характер пошкоджень виявився значно менше, ніж при випробуванні iphone 12 — це, на думку автора відео, свідчить про якісне поліпшення захисного скла ceramic shield.

По периметру флагмана розміщена сталева рамка, подряпати яку виявилося значно складніше, ніж алюмінієву. А ось захисне скло основної камери пошкоджується при використанні кернера твердістю 6 одиниць, як і дисплей. Вплив відкритим полум’ям на екран пристрою протягом 30 секунд ніяк не вплинуло на його працездатність. Більш того, на екрані навіть не з’явилося будь-яких спотворень.

Нарешті, спроба зігнути смартфон також не увінчалася успіхом, хоча при надмірному фізичному впливі і був чутний характерний хрускіт. Підводячи підсумки ролика, блогер високо оцінив його стійкість до різних типів екстремальних впливів.