Здрастуйте всім! не завжди є бажання встановлювати додатки для складних тестів відеоадаптера, плюс не всі користувачі вміють їх проводити. Більш того, для деяких завдань такі маніпуляції і не потрібні. Онлайн перевірка відеокарти – не панацея, якщо вас цікавлять серйозні тести на продуктивність в іграх або на працездатність в цілому.

Більшість потреб такі тести задовольняють. Наприклад, так не вийде перевірити, чи вистачить потужності відеоадаптера nvidia або amd на комп’ютері на майнінг криптовалюта або на запуск певної гри.

Причина в особливостях роботи браузера-він не може дати навантаження, необхідної для аналізу роботи відеоадаптера амд або нвідіа.

Будь-яка серйозна перевірка можлива тільки при запуску на комп’ютері спеціальних програм, які аналізують роботу відеоадаптера при рендерингу складної графіки.

Раніше на офіційному сайті nvidia був інструмент, за допомогою якої можна було перевірити сумісність встановленої відеокарти системним вимогам ігрової новинки.

Мабуть, такий інструмент порахували неефективним або недостатньо точним, тому тепер сервіс недоступний.

Один з онлайн-сервісів, який хоч чимось сьогодні може допомогти користувачеві розташований за адресою http://gpuboss.com.

По суті, це не перевірка, а порівняння потужності двох відеоадаптерів, виходячи з даних в базі сайту. Ніякої конкретної інформації по вашій відеокарті ви не отримаєте.

Ще один умовно корисний сайт знаходиться за адресою wirple.com. Це тест від bmark, при проходженні якого відеокарта рендерить у вікні браузера невелику кількість простих об’єктів. Як на мене, ніякої практичної цінності отримані результати не мають — виводяться набрані системою очки і порівнюються з результатами інших користувачів.

Така перевірка не йде ні в яке порівняння з серйозною струсом, яку може влаштувати професійний тест — наприклад, той же 3d mark.

Так що, якщо ви вирішили провести серйозні випробування на продуктивність, на артефакти і на стійкість до стресових навантажень, раджу завантажити одне з адаптованих для цього додатків(деякі з них є на сторінці «завантажити»).