рюта уеда , колись відповідав за створення деяких великих проектів sega , повернувся в японську компанію після семирічної перерви. Розробник покинув команду в 2014 році, пропрацювавши в ній 19 років. Згідно з повідомленням у facebook, цей перехід відбувся ще в травні цього року.

” я прийняв рішення піти з yahoo japan і повернутися на колишнє місце роботи – в sega. Я дуже вдячний багатьом людям, з якими познайомився, і багатьом урокам, які я витягнув з різних проектів в yahoo!

З цього моменту я знову зосереджуся на створенні ігор. Я не тільки відчуваю хвилювання від створення ігор, але і трохи розпливаюся в посмішці від думки про зустріч зі старими друзями і знайомстві з новими людьми. Мені б хотілося наочно продемонструвати те, чого я досяг”.

Уеда виступав в якості арт-директора jet set radio і jet set radio future , а також керував розробкою перших двох частин популярної серії ігор yakuza . З останніх проектів з його участю можна відзначити випущену в 2012 році гоночну аркаду sonic&all stars racing transformed .

В даний час інді-студія team reptile активно просуває свою нову гру bomb rush cyberfunk , яка є духовним спадкоємцем культової класики dreamcast. Її вихід запланований на консолях і пк в наступному році.