Захищені телефони вже давно зайняли свою нішу на ринку. Покупці все частіше хочуть придбати непробивний гаджет, який міг би витримати будь-які випробування. Для створення подібного захищеного пристрою використовуються особливі технології.

ступінь захисту ip67 – це клас захисту обладнання від різних зовнішніх впливів. Ip розшифровується як певний стандарт захисту корпусу обладнання від впливу з боку навколишнього середовища. Іншими словами, ip67 має на увазі захист від попадання пилу. Безліч компаній застосовують для створення «бронебійних» телефонів саме цю технологію.

Відомі компанії, що використовують подібний клас захисту:

• лідер з виробництва смартфонів компанія samsung випустила лінійку захищених телефонів, нещодавно до них приєднався смартфон на android.* відомий виробник телефонів motorola також може похвалитися пристроєм з класом захисту ip67.• lenovo (lenovo s750).• sony (sony xperia go).

Топ-3 смартфонів з ip67

sony xperia go – захищений від пилу і вологи смартфон, який можна віднести до категорії бюджетних. Працює на базі ос anroid (4.0), камера 5 мп. Гаджет проходив тести на міцність велику кількість разів, він побував у воді, в піску і навіть після таких серйозних випробувань продовжував стабільно функціонувати. До бронебійних властивостей додається приємний елегантний дизайн. Єдине що якщо пристрій потрапить в солону воду, то поверхню гаджета потрібно обполоснути прісною водою (сіль псує заглушки, міцно закривають гнізда і роз’єми).

lenovo s750 – бюджетний гаджет, що працює на базі android (4.2). Оперативка 1 гб, акумулятор 2000мач. Досить привабливий смартфон, який виділяється завдяки яскравому кольору. Результати тестування на міцність просто приголомшливі: вдалося навіть зняти кілька кадрів під водою. Пристрій занурювався в воду кілька разів і після завершення всіх дослідів цілком собі нормально працювало.

motorola defy pro – захищений від вологи і пилу android смартфон. Він дуже компактний і зручний, тому ідеально підходить для подорожей. Тест пройшов досить успішно (пристрій був занурений на деякий час в кухоль з водою). Після цього ніяких наслідків не було помічено. Гаджет досить бюджетний, що є ще одним вагомим плюсом.

Таким чином, стає зрозуміло, що підібрати захищений смартфон легко. Слід лише визначитися з характеристиками і вибрати найбільш підходяще пристрій.