У кінотеатрах вийшов сиквел » венома” , який переносили кілька разів через пандемію. Фільм продовжив події оригіналу, який виявився неймовірно успішним, зіштовхнувши едді брока (том харді) з карнажем (вуді харрельсон).

Звичайно, кінокомікс закладає основи для майбутнього всесвіту людини-павука від sony pictures, яку студія намагається активно розвивати. У 2022 році вийде «морбіус» з джаредом лето в головній ролі, а вже в грудні нас чекає «людина-павук: немає шляху додому» .

чи вийде “веном 3»

Хоча sony pictures ще нічого не оголосили офіційно, том харді вже хоче зробити “венома 3” . Фактично гарантовано, що студія продовжить історію, проте поки стрічка не отримала “зелене світло”, тому нам залишається дочекатися анонса.

коли вийде ” веном 3»

Враховуючи, що на розробку сиквела знадобилося близько двох років, можна припустити, що триквел може вийти в другій половині 2023 року. Однак, враховуючи сцену після титрів, нас може очікувати щось більше, ніж просте продовження, а тому на виробництво може піти трохи більше часу.

сюжет ” венома 3»

У сцені після титрів «венома 2» том харді, судячи з усього, надає в кіновсесвіту marvel. Герой і сімбіт бачать по телевізору людину-павука у виконанні тома холланда, особистість якого розкривається. Це сцена з фіналу ” людини-павука: далеко від дому» , а значить, кросовер офіційно підтверджений.

Швидше за все, sony pictures готують новий кінокомікс, який зіштовхне людину-павука з веномом. І це навряд чи буде “веном 3 «, а щось на зразок » людина-павук проти венома” . Проте, проект ще офіційно не підтверджений.