Розробник snk продовжує представляти персонажів, які будуть доступні гравцям у файтингу the king of fighters xv, і на цей раз багато шанувальників повинні зрадіти поверненню “ветерана франшизи” — командира загону “воїни ікарі”.

Йдеться про бійця з ім’ям хейдерн (heidern). Цей той персонаж, який був вперше представлений в найпершій частині the king of fighters 1994 року, і через 18 років не збирається міняти свою команду, тому в наступному році буде числитися в складі “воїнів ікарі” спільно з ральфом джонсом, кларком стілл і леоною. Та й битися він продовжить так само, як і в попередніх частинах: використовуючи свій власний бойовий стиль, де особлива увага приділяється ріжучим ударам рукою і використанню унікальної аури.

Реліз the king of fighters xv відбудеться 17 лютого 2022 року на пк, xbox series x/s, playstation 4 і playstation 5. За словами розробника snk, п’ятнадцята частина повинна безумовно порадувати фанатів серії, адже вона перевершить всі минулі ігри kof в усіх відношеннях — з графіки, систем і мережевого досвіду.