Слідом за списком характеристик оновленої версії xiaomi tv stick в мережі з’явилися і знімки, що демонструють розбирання пристрою. Крім того, стала відома комплектація готується до випуску тв-приставки, яка не обмежиться одним блоком живлення.

Під “капотом” гаджета розмістилася мініатюрна системна плата, на якій розпаяний процесор amlogic s905y4 з графічним чіпом arm mali-g31 mp2 і модуль оперативної пам’яті. При цьому на текстоліті залишається вільне місце-ймовірно, виробник не став робити пристрій ще більш компактним, щоб уникнути перегріву.

Судячи з опублікованих знімків і опису в керівництві користувача, в комплект новинки увійдуть блок живлення з вихідною потужністю 5 вт, hdmi-подовжувач для зручності підключення до тб і фірмовий пульт ду з функцією голосового управління.

За наявною інформацією, новинка підтримує декодування відео 4k @ 60 fps з 10-бітною глибиною кольору, а також стандарти hdr10, hdr10+, hlg, dolby vision, dolby atmos і dts hd. Новий модуль wi-fi, за чутками, забезпечить гаджету швидкість завантаження до 866,7 мбіт / с по каналу vht80.

Очікується, що реліз xiaomi mi tv stick 2021 відбудеться вже в найближчі тижні, але виробник поки не оголосив точну дату анонса і ціну компактної тв-приставки.