Прості і компактні автомобілі все більше цікавлять жителів великих міст, які бажають знизити витрати на обслуговування, швидше долати пробки і менше думати про пошук місця для паркування. Останнім часом до розробки таких автомобілів підключається все більше компаній, конкуренція стимулює створення цікавих технічних рішень, наприклад, змінної ширини колії.

реклама

Змінна ширина колісних пар, мабуть, головна особливість city transformer, який був показаний на недавно минулому автосалоні iaa 2021 в мюнхені. Колія розширюється в режимі performance, роблячи автомобіль більш стійким і керованим, коли потрібно «просочитися» в черговій пробці або припаркуватися колеса «втягуються» і ширина автомобіля не перевищує 1000 мм.парковку також полегшують ножичні двері.

Електромобіль оснащується парою двигунів з сукупною потужністю 15 квт. Модель володіє достатньою динамікою для швидкого переміщення по міських вулицях, прискорення до 50 км/год за 5 секунд, а на одному заряді можна проїхати до 180 км.ціна для перших покупців city transformer становить 12500 євро, надалі вона збільшиться до 16000 євро.