Основною перевагою корпусу azza regis 902 є його нескінченна дзеркальна панель з адресними світлодіодами rgb і ефектом, завдяки якому корпус виглядає нескінченно порожнім. Однак це всього лише ілюзія, адже всередині багато що відбувається.

В корпус azza regis 902 можна встановити материнську плату atx і відеокарту довжиною до 336 мм (аж до geforce rtx 3090 fe). Azza regis 902 може вмістити кулер процесора висотою до 210 мм, два 2,5-дюймових диска, 3,5-дюймовий жорсткий диск, блок живлення стандарту atx і шість вентиляторів pwm (один з них встановлений). Цього місця цілком достатньо, щоб створити справжню робочу станцію.

Кубічний алюмінієвий корпус складається з трьох панелей із загартованого скла і двох панелей з анодованого алюмінію. Сам корпус встановлений на 8-міліметрову алюмінієву підставку з чпу, що робить його схожим на літаючий куб. Зовнішній вигляд доповнюють панелі з тонованого загартованого скла чорного кольору і дві панелі з матової алюмінієвої сітки із золотою обробкою по краях.

Літаючий куб має аудіороз’єми, два usb 3.0 type-a і порт usb type-c на одній зі сторін.