Чутки про вихід бюджетного iphone se 3 курсують вже кілька місяців. У мережі з’явилися якісні рендери, що проливають світло на те, що фанати apple чекають від нового телефону.

Iphone 13 не може претендувати на лаври недорогоготелефону, і виправити становище може відносно недорогий iphone se 3. Оскільки даних про дизайн апарату поки немає, програмісти youtube-каналу conceptsiphone вирішили показати свій погляд на ще не вийшов смартфон.

Концепт iphone se 3 представлений в шести кольорах: зеленому,рожевому, лавандовому, кремовому, блакитному і чорному. При цьому головною особливістю є відмова від»чубчика”. На цей раз на фронтальній частині дисплея знаходиться великий отвір з селф-камерою. Це означає, що touch id може бути переміщена кнопку живлення. Судячи з усього, фанати apple невимогливі до смартфонів, адже основний модуль представлений одним об’єктивом з неназваними характеристиками. Візуально iphone se 3 нагадує новий iphone 13.

Точних відомостей про те, чи планує apple взагалі випустити iphone 3 в 2022 році, немає. Передбачається, що якщо це станеться, то внутрірасположітся процесор a15 bionic, а релізу можна очікувати в другій половині року.