12.09.2018 в 3:41 |

6 0


Конструктори сайтів можна вважати новою технологією XXI століття, яка дозволяє користувачам самостійно створювати сайти без вивчення складних мов програмування, включаючи HTML і FTP кодувань.

В їх базі міститься повний набір інструментів, з допомогою яких можна легко адмініструвати створюваний сайт. До того ж, конструктора сайтів надають користувачам встановлювати безкоштовні шаблони для дизайнерського оформлення власного хостингу, також є платформи, в яких користувач зможе створити свій унікальний стиль для шаблону і завантажити його в свій новий проект.

Онлайн конструктор дозволяє безкоштовно змінювати стиль створеного сайда, виправляти недоліки. При цьому текстова частина створеного проекту залишається не пошкоджене.

Wix

Зарубіжну платформу цілком можна назвати лідером індустрії онлайн конструювання сайтів. В базі конструктора є величезний набір унікальних дизайнерських шаблонів, платформа допомагає створити багатофункціональний сайт без вивчення мови програмування. З допомогою конструктора є можливість створити інтернет-магазин, сайт-візитку і блоги. Але, щоб підключити свій домен потрібно оплатити тариф.

Інтерфейс платформи досить спрощений, система допомагає новачкам красиво оформляти дизайн створюваного проекту. При необхідності можна сподіватися на професійну підтримку тих підтримки проекту. У користувачів є шанс завантажити свій дизайнерський шаблон чи використовувати готові варіанти. Система Вікс підтримує Drag & Drop функцію.

Інтерфейс платформи русифікований. Конструктор допоможе створити мобільний варіант ресурсу і оформляти сторінки для Facebook.

uKit

Як перспективний варіант для новачків-користувачів. Тому що, є можливість використовувати пробну версію протягом 14 днів. Конструктор сайтів являє скористатися SEO-просування створеного проекту. Зміна дизайну та стилю можливо натисканням декількох кліків. Можна оновити дизайн створеного проекту, зберігши цілісність текстової інформації.

Nethouse

За допомогою конструктора можна успішно створити сайти для малого бізнесу. Можна безкоштовно оформити сторінку з 10 товарами. А за оплату 300 рублів в місяць можна додавати ще 1000 товарів. Під час дизайнерського оформлення нового проекту, користувач може використовувати свій авторський шаблон.

Під час роботи в Nethouse супровід рекламних оголошень не спостерігається, що і дозволяє не відриватися від основної задачі.

Система конструктора дозволяє прикріпити до створюваного проекту доступ до систем прийому електронних платежів.