Якщо у вашому мобільному телефоні є датчик відбитків пальців, вам пощастило, так як ми зібрали 3 найцікавіших додатки, щоб отримати від нього максимум користі. В даний час ви можете використовувати датчик відбитків пальців тільки для розблокування смартфона, і це нормально. Однак ви повинні знати, це не єдине, що ви можете робити з цим компонентом.

Сканер відбитків пальців вашого смартфона підтримує безліч функцій, про які ви, ймовірно, не знали. Тому в даній статті ми розповімо про кращих додатках, які розкриють можливості датчика відбитків пальців вашого смартфона.

Блокування додатків за допомогою датчика відбитків пальців

Одна з найцікавіших функцій датчика відбитків пальців-це контрольований біометричний доступ до певних розділів системи. Сканер відбитків пальців служить не тільки для розблокування вашого смартфона, але і для блокування доступу до певних додатків.

За допомогою безкоштовного додатку applock ви можете налаштувати відбиток пальця для блокування whatsapp, facebook або будь-якого іншого додатка. У свою чергу, ця програма також дозволяє вам створити безпечну папку з доступом по відбитку пальця для збереження ваших особистих файлів.

Жести за допомогою сканера відбитків пальців

Можливо, найкраща функція сканера відбитків пальців, не пов’язана з безпекою-це можливість використовувати жести. Датчик відбитків пальців вашого мобільного телефону підтримує жести, і їх можна налаштувати за допомогою безкоштовного додатку «жести з відбитком пальця».

Це дуже цікавий додаток, який може внести особливий штрих в конфігурацію вашого мобільного пристрою. Таким чином, завдяки цьому додатку ви можете отримати додаткові можливості і функції на своєму смартфоні зі сканером відбитків пальців.

Розблокуйте комп’ютер за допомогою сканера відбитків пальців мобільного телефону

Якщо ви використовуєте одну з останніх версій windows, то на вашому комп’ютері є функція віддаленого розблокування за допомогою відбитка пальця. Щоб використовувати цю функцію, вам потрібно буде тільки встановити додаток remote fingerprint unlock і налаштувати його. Ця програма дозволяє розблокувати комп’ютер за допомогою сканера відбитків пальців смартфона.

Налаштувати додаток досить легко, так як в його описі є інструкція. Завдяки цьому додатку вам не доведеться вводити пароль кожен раз, коли ви включаєте комп’ютер. Це дуже хороший спосіб вдосконалити роботу вашого пк без додаткових витрат.

Всі додатки, про які ми розповіли, безкоштовні і працюють на всіх мобільних телефонах з датчиком відбитків пальців. Є тільки один виняток: додаток “жести з відбитком пальця” працює тільки з фізичними датчиками відбитків пальців, а не з вбудованими в екран сканерами. Інші програми можна використовувати на будь-якому мобільному телефоні, незалежно від того, який у нього датчик відбитків пальців.