Епічна фентезійна rpg avowed від obsidian entertainment для xbox series x|s і pc знаходиться в новинному вакуумі більше року, з тих пір як була анонсована.

Нові подробиці припускають, що з проектом не все добре. У листуванні з користувачами твіттера наративний дизайнер і колишній співзасновник obsidian кріс авеллон поділився відомою йому інформацією про внутрішню кухню студії, заявивши, що avowed “продовжує втрачати провідних розробників”.

За його словами, з моменту анонсу гри команду її розробників покинули провідний сценарист, провідний дизайнер рівнів, провідний дизайнер, геймдиректор та інші фахівці.

” по-моєму, провідного сценариста перевели на grounded, так само як і арт-директора. Початковий керівник розробки був знижений на посаді і замінений, після чого він взяв тривалу відпустку. Можливо, він все ще не вийшов, і його вже замінили кимось іншим у студії. Решта, за чутками, пішли”.

Авелон погодився, що текучка кадрів в ігровій індустрії є нормальним явищем, однак у разі avowed догляд / переклад провідних розробників на поточній стадії проекту, це не дуже хороший знак. До того ж, у гри як і раніше немає дати релізу.

” зазвичай люди рідко звільняються в середині проекту, оскільки це погано сприймається в індустрії, якщо тільки не було пом’якшуючих обставин (захворів хтось із членів сім’ї)”.

При цьому, як зазначив авелон, у всій цій ситуації є і позитивний момент, оскільки новий глава проекту виявився “набагато краще” попереднього. Офіційні представники студії або microsoft інформацію поки не прокоментували.