Вчора криптовалюта короткочасно опускалися до небезпечних показників, коли біткоіни пробив 40 000 доларів, а ефір обвалився до 2660 вічнозелених. Здавалося, що тенденція продовжиться, що призведе до обвалу ринку, але з незрозумілих причин криптовалюта почали рости. На момент написання даного матеріалу курс біткоіни підбирається до 44 тисячам, а ефір вийшов за межі 3100 доларів. Як завжди, ніхто не знає, що буде далі, але це не так важливо, адже сьогодні є безліч першокласних чуток, поговорити про які просто необхідно.

В першу чергу аналітики btc.com констатують, що копати біткоіни стає невигідно. Так, порівняно з липнем, хешрейт піднявся до 19 трлн хешів, що на 31% вище, ніж було два місяці тому. Це означає, що майнер потрібно або докупити дорогого обладнання, або терпіти збитки. Багато фермерів заявляють, що в доларовому еквіваленті вони пішли у великий плюс, адже в липні ціна цифрового золота була не такою високою, як сьогодні. Насправді ці хлопці лукавлять, адже багато хто з них не продають біткоіни, а значить в реальності до них в гаманець падає на 31% менше.

І це далеко не всі новини, адже вчора кіт скористався обвалом для покупки біткоіни. Повідомляється, що є гаманець, на якому лежать 111 000 монет загальною вартістю 4.9 мільярда доларів. Так ось, вчора його власник добрав ще трохи монет на 13 мільйонів доларів, коли біткоіни просів нижче 40 000 доларів. Раніше цей же кіт здійснював великі покупки на позначках 30 000 доларів і трохи вище. Ось ще новина з приводу китів.

Трохи пізніше приспіли не менш важливі новини. Інсайдери повідомляють, що вже скоро tesla буде приймати dogecoin для покупки автомобілів. Нібито, це пов’язано з відкриттям відповідного гаманця robinhood. Тут буде доречно додати, що саме цю компанію називають власником 29% всіх існуючих догікоінов. Це означає, що близько 9 мільярдів із загальної капіталізації в 29.3 знаходяться в кишені засновника robinhood. Що до слуху, то ні сам ілон маск, ні представники tesla коментарів не дають. Оскільки від ілона маска можна очікувати абсолютно непередбачуваних вчинків, то все може виявитися правдою. Тим більше, що раніше він сам говорив про бажання приймати dogecoin. Сьогодні кон’юнктура трохи інша, але де б був ілон маск, якби дотримувався правил?